65% попуст на yверение за познавање на англиски јазик од Едукативно-образовниот центар Сони - Логос во вредност од 800 ден. по цена од 280 ден.

Цена

280 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

65%

Заштеда

520 ден.

Купени: 6

Добивате

Уверение за познавање на англиски јазик 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.08.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Интензивните курсеви се приспособуваат според вашите потреби
 • Купонот важи само за нови слушатели кои не посетувале настава или искористиле купон во Сони - Логос
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите на тел. 071/ 887-000 за да ги ставите Вашите лични податоци.
 • Курсевите се одржуваат на локација по избор: спроти Vero Jumbo, во н.Маџир маало, ул. Охридска бр 50, или во н.Илинден, ул.8 бр.19, во близина на аптека Зегин.
 • Едно лице може да купи еден купон за себе или неограничено за пријатели.

Опис

Едукативно - образовниот центар Сони - Логос постои од 2009 г. и во него се изучуваат јазиците за кои е специјализиран: англиски, албански, германски, македонски. Со оглед на барањата на клиентите, центарот започна да работи и нуди помош при совладување на материјалот од одредени други предмети кои предизвикуваат потешкотии. Наставата ја води високо квалитетен стручен кадар на професори во нивната област. Во текот на своето постоење, Сони - Логос постојано ги следи најновите методи и програми во изучувањето на соодвените училишни предмети и се обидува на најинтересен начин да ги долови до слушателите.

Во центарот се одржуваат:

 • Курсеви за деца и возрасни по германски, англиски, албански јазик
 • Специјализирани курсеви по конверзација
 • Подготовка за KET, FCE, TOEFL
 • Помош при совладување на одредени училишни предмети
 • Преведувачки услуги: деловен, технички и судски преводи од овластени судски преведувачи
 • Лекторирање на текстови (дипломски, магистерски, докторски трудови) од тим на овластени лектори

Однапред ви посакуваме пријатно учење и успех со надеж дека ќе стекнете поголемо знаење и ќе продолжите да се надградувате.

Обидете се да уживате, и додека учите!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.