Нов вкус за вашиот миленик! 37% попуст на храна за возрасни кучиња (10kg) со пилешко, телешко и ориз од "Ани Маниа" во вредност од 1100 ден. по цена од 690 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Нов вкус за вашиот миленик! 37% попуст на храна за возрасни кучиња (10kg) со пилешко, телешко и ориз од "Ани Маниа" во вредност од 1100 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,100 ден.

Попуст

37%

Заштеда

410 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4 | Остануваат : 4

 • ул. Алберт Швајцер бр. 12 1000

 • info@goodies.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

10кг. храна за возрасни кучиња (со пилешко, телешко и ориз)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2017 до 15.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!

Опис

Ани Маниа за тие што пораснаа!

Дехидрирана избалансирана храна за кучиња. Наменета е за одгледување на кучиња со нормална физичка активност.

Аналитички состав:

 • Протеини 17%
 • Масти 8%
 • Сурови хранливи влакна 2.8%
 • Влага 9%
 • Калциум 1.1%
 • Фосфор 0.8%
 • Пепел 7%
 • Витамин А (E672) 1500 UI / kg
 • Витамин D3 (E671) 1200 UI / kg (истовремена употреба на D2 е забрането)
 • Витамин Е (За700) (DL токоферол ацетат) 92 mg/kg
 • Железо (железен сулфат монохидрат) (Fe, E1) 80 mg/kg
 • Јод (калциум јодат, антихидроксид) (I1, E2) 1 mg/kg
 • Манган (манган оксид) (Mn, E5) 10 mg/kg
 • Бакар (бакар сулфат пентахидрат) 10 mg/kg
 • Цинк (цинк оксид) (Zn, E6) 100 mg/kg
 • Селен (натриум селенит) (Se, E8) 0,35 mg/kg
 • Метаболичка енергија 3200 kCal/kg

Задоволство е кога со твоето куче ќе направиш будала од себе, и не само што нема да те исмева, туку и тој ќе се прави на будала. - Samuel Butler

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.