Мајски одмор на Халкидики во прекрасниот Anna Hotel (08-23 Maj 2019)! До 20% попуст на ноќевањe со појадок и вечера за 2, 3 или 4 лица во соба по избор во Anna Hotel - Пефкохори

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3658 ден.

Попуст

20%

Заштеда

744 ден.

Купени: 6

 • Main Road, Pefkohori, 63085

  Одведи ме таму

  +302374061330

  info@annahotel.gr

Добивате

Опции на понудата:

HB за двајца (Double Room GV) 3,658 ден. (59 еур)
2,914 ден. (47 еур)
HB за двајца (Superior Double Room) 4,774 ден. (77 еур)
3,906 ден. (63 еур)
HB за двајца (Junior Suite SV) 4,216 ден. (68 еур)
3,472 ден. (56 еур)
HB за тројца (Triple Room GV) 4,464 ден. (72 еур)
3,658 ден. (59 еур)
HB за 2 возрасни + 2 деца (Family Room 2 Bedroom GV) 5,952 ден. (96 еур)
4,898 ден. (79 еур)
HB за 2 возрасни + 2 деца (Family Suite 2 Bedroom) 7,068 ден. (114 еур)
5,828 ден. (94 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2019 до 23.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот информирајте се на e-mail info@annahotel.gr за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата
 • Во e-mail порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Можете да купите повеќе купони за повеќедневен престој
 • За деца до 1.99 год. сместувањето е бесплатно
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • По 23.05.2018 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Туристичката такса не е вклучена, изнесува 0.5 ЕУР по ноќевање по соба и се доплаќа на рецепција во хотелот. 

Опис

Anna Hotel (поранешен хотел Ana Maria Hotel), лоциран во Пефкохори на 500 метри од плажата, е комплетно реновиран во 2015та година, со пространи соби и модерна покуќнина. Располага со WiFi интернет, како и опремена кујна, надворешен базен и тераса. Исто така на располагање имате и бесплатен паркинг. Мини кујната во секоја соба вклучува електричен чајник, фрижидер, како и сите потребни елементи за во кујна, како што се чинии, прибор и сл.

Секоја соба е опремена со бања која вклучува и фен. На располагање имате сателитска и кабелска телевизија. Можете да уживате во градината, ресторанот или пак барот на хотелот. Хотелот има и перална. Можност за изнајмување на велосипеди, изнајмување на возило во договор со хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.