11 ја следат оваа компанија


Arginine Plus (100 таблети)

1437 ден.

Шифра:

CLVT-3

Опис

Aргининот е амино киселина која учествува во здравата функциjа, развојот и регенерацијата на мускулите. Тој исто така може да придонесе во одржувањето на здравата циркулација на крвта и функција васкуларниот систем. Ја стимулира продукцијата на хормоните и инсулинот и исто така е од суштинско значење за синтезата на азотниот оксид, кој има вазодилаторен ефект. На кого го препорачуваме? • на спортисти и бодибилдери заради тоа што може да го стимулира транспортот на кислород и хранливи материи во мускилите, а со тоа и да го подобри нивниот раст и регенерација • на оние кои извршуваат тешка физичка работа • на оние кои сакаат да помогнат во синтезата на протеините и лачењето на хормонот за раст и инсулинот • на лица со покачен крвен притисок и отежната циркулација, поради неговиот вазодилататорен ефект • на лица кои се во период на детоксикација • на лица кои имаат потреба од подобрување на сексуалниот перформанс

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.