11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

БРОНКОВИТ - сируп балсамик 200ml

313 ден.

275 ден.

Шифра:

ERBVT-6

Опис

Производот е додаток на исхрана на база на растителни екстракти, со Див Сончоглед со балзамично дејство кој придонесува за добросостојбата на горниот респираторен тракт. Росанката и Исландскиот мов ја помагаат флуидноста на бронхијалните секрети. СОСТАВ: Вода, Багремов мед, фруктоза, бистар сок од црвена рибизла, глицерински екстракт од цветот на Див сончоглед (Grindelia robusta Nutt.), сув екстракт од антенски дел на Богородична коса (Adiantum capillus- veneris L.), сув екстракт од антенски дел на цвеќе од Росанка (Drosera rotundifolia L.), сув екстракт од талус на Исландски мов (Cetraria islandica (L.) Ach.), сув екстракт од листови на Нане (Mentha x piperita L.) и Црна рибизла (Ribes nigrum L.), згуснувач: натриум карбоксиметил целулоза; конзерванс: калиум сорбат; Витамин Ц, сув ектракт од семки на Грејпфрут (Citrus paradisi Macfad.), есенцијално масло од листови на Нане (Mentha x piperita L.).

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.