11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

C 500 (100 таблети)

663 ден.

583 ден.

Шифра:

CLVT-9

Опис

Со својата висока доза, нашиот витамин Ц со продолжено дејство – С 500, претставува одличен зајакнувач на имунитетот во критичните периоди од годината. Покрај тоа придонесува за нормално формирање на колагенот, со што се одржува здравјето на крвните садови, коските, ‘рскавиците, забите, непцата и кожата. Како антиоксидант, помага во заштитата од штетните ефекти на слободните радикали, може да ги забави видливите знаци на стареење и има важна улога во создавањето на енергија за метаболички процеси. На кого го препорачуваме? • на лица кои се подложни на инфекции • на секој кој сака во постудените зимските месеци да обезбеди дополнителна поддршка за имунолошкиот систем • на спортисти и лица кои вршат тешка физичка работа, со цел да се намали исцрпеноста • на оние кои се под интензивен ментален напор, со цел да се одржи нормалното функционирање на нервниот систем • на старите лица и оние кои се опоравуваат од болести • на активни и пасивни пушачи • на оние кои често конзумираат алкохол • на лица кои сакаат да ја подобрат апсорпцијата на железо (особено на жените во репродуктивниот период и пациенти со железо-дефицитна анемија)

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.