11 ја следат оваа компанија


Магнезан Гел

365 ден.

Шифра:

DRVT-9

Опис

Dr. Viton – Magnezan Gel е брзо апсорбирачки гел за надворешна употреба на кожа, со оригинален 100% природен Zechstein® магнезиум хлорид. Dr. Viton – Magnezan Gel делува искучително брзо и ефикасно, бидејќи содржи најприродната форма на магнезиум, кој брзо продира до клетките, го поправа настанатиот електролитен дисбаланс, и речиси инстантно ги опушта згрчените мускули. Dr. Viton – Magnezan Gel содржи 100% природен Zechstein® магнезиум хлорид во комбинација со други минерали во трагови од Zechstein® рудникот во Холандија. Во длабочината на земјата околу 2000 метри под површината, во регионот на Veendam се наоѓа најчистиот природен извор на магнезиум во светот. Zechstein® магнезиум хлоридот, ископан од овие длабочини е сведоштво за постоење на древното Zechstein море пред околу 250 милиони години. Специјалната формула овозможува брза апсорпција на магнезиум преку кожата, затоа неговата употреба е едноставна, пријатна и ефикасна. Помага при: Грчеви и затегнатост во мускулите Зголемена потреба за магнезиум Брзо ја отстранува болката Ја отстрнува напнатоста и стресот Го намалува заморот и изнемоштеноста

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688 ; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.