11 ја следат оваа компанија


Ееосе ултра форте серум за брада 75мл.

840 ден.

Шифра:

EEOSE-2

Опис

Брадата и мустаќите почнуваат да растат надвор од адолесценцијата обично на возраст од 12-13 години. Тестостеронот е хормон одговорен за развој на брадата за време на пубертетот. Во некои случаи, луѓето може да произведат еднакви количини на тестостерон, но еден може да има густа, а друг многу ретка брада. Ова може да се должи на генетска позадина. Покрај тоа, други внатрешни и надворешни фактори како што се навики при исхрана, стрес, нарушување на спиењето, проблеми со кожата може да предизвикаат брадата да биде кратка, ретка и слаба. Регионалниот, пара-облик, неподвижен стил на брада може да се должи на алопеција на ареата или брадат. ЗАТОА НИЕ ВИ ГО ПРЕСТАВУВАМЕ СЕРУМОТ ЕЕОСЕ ! Серумот EEOSE Ultra Forte Beard е ултра моќен и многу поефикасен и содржи 15 различни активни состојки! Серумот EEOSE Ultra Forte Beard ја храни и се грижи за брадата и мустаќите. Лабораториите на EEOSE испитаа стотици активни состојки кои можат да имаат позитивно влијание врз брадата и мустаќите и на крај одбра 15 различни активни состојки за развој на ултра моќниот и ултра-ефикасен EEOSE ULTRA FORTE серум за брада.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.