11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

MERZ SPEZIAL дражеи

745 ден.

656 ден.

Шифра:

MERZ-1

Опис

MERZ SPEZIAL DRAGEES за ЗДРАВА КОСА, ЗДРАВА КОЖА и ЗДРАВИ НОКТИ. Merz Spezial дражеите се додаток на исхрана кој нуди оптимално ниво на витамини и антиоксиданси кои ги штитат клетките од оштетувања предизвикани од слободните радикали. Здрава кожа Витамин Б2, Витамин Б6, Витамин Б12, Витамин А, Витамин Ц и Цинкот придонесуваат во одржување на здрава кожа. Здрава коса Витамин А и биотинот во Мерц Специјалните Дражеи придонесуваат за одржување на здрава коса. Здрави нокти Цинкот кој се содржи во Мерц Специјалните Дражеи придонесува во одржување на здрави нокти.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

vljubinovski

Sto e forava so ponudava , istata cena ja dobivate i vo samata apteka.

Член на Grouper од: 04-03-2015

jovana

Здраво, Ви благодариме на коментарот. Онлајн аптеката Anni Farm е дел од Grouper Shopping Mall. Grouper како онлајн платформа им овозможува на компаниите да внесуваат производи кои може да се со промотивна или редовна цена како во случајов. Исто така секоја продавница може да организира акции и промоции па моментално промоцијата од Anni Farm e бесплатна достава на сите производи за територијата на град Скопје. На овој линк можете да ги разгледате сите останати производи и компании дел од Grouper Shopping Mall: https://grouper.mk/shop

Член на Grouper од: 01-12-2020
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.