11 ја следат оваа компанија


Есприко капсули

1338 ден.

Шифра:

VDR-6

Опис

Есприко капс. сe создадени врз основа на современи научни сознанија насочени кон прехрамбените потреби на децата кои што страдаат од AD(H)D . Oвошните капсули погодни за џвакање содржат масло од морска риба со висока концентрација на омега-3 и омега-6 масни киселини. Исто така, ги содржат минералите магнезиум и цинк. Состав ( на 100 g) : 33,5% масло од морска риба со висока концентрација на омега-3 (33.5 g), ксилитол, хидратант : глицерин, магнезиум цитрат (12.4 g) , желатин, модифициран скроб, растително масло (соја), триглицериди со средни вериги (2,8 g), 2.3% масло од ноќниче (2.3 g), арома од портокал, адитив: соини лецитини, цинк глуконат (0.9 g), закиселувач: лимонска киселина, боење: железен оксид и титаниумоксид, засладувач: ацесулфам К. ESPRICO - врвниот квалитет е резултат на процесот - - чисто и внимателно преработено масло од риба. -Сите масла подлежат на строги тестирања за тешки метали и други штетни хемикалии. ESPRICO не содржи глутамати( засилувачи на вкус), фталати (емолиенти), глутен, лактоза (млечен шеќер) и конзерванси.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.