11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

ХЕПИ ЕЈЏ 60 капсули

770 ден.

678 ден.

Шифра:

ERBVT-15

Опис

ХЕПИ ЕЈЏ ДЕН И НОЌ е додаток на исхрана, составен од таблети за ден и таблети за ноќ. Таблетата за ден е на база на: • Црн Кохош и Црвена детелина кои придонесуваат за одржување на нормална менопауза; • Мака која е корисна во поддршка на телото во случај на физички и ментален замор; • Калциум и Витамин K2, кои придонесуваат за оддржување на нормални коски Таблетата за ноќ е збогатена со Магнезиум, кој придонесува за нормална функција на нервниот систем и Валеријана која придонесува за релаксација. СОСТАВ: ТАБЛЕТА ЗА ДЕН: малтодекстрин, Фосилизиран корален Калциум (природен извор на калциум), средство за надополнување: целулоза, сув екстракт од семе на Соја (Glicyne max (L.) Merr.) титриран до 40% во изофлавони, сув екстракт од ризом на Кинески сладок компир (Dioscorea opposita Thunb.) титриран до 20% во диосгенин, средство против згрутчување: магнезиумови соли од растителни масни киселини, силициум диоксид, сув екстракт од цвеќе на Црвена детелина (Trifolium pratense L.) титриран до 20% во изофлавони, сув екстракт од ризом на Црн кохош (Cimicifuga rcemosa (L) Nutt.) титриран до 2.5% во тритерпенични гликозиди, сув екстракт од корен од Мака (Lepidium meyenii Walp) титриран до 0,5% во β – екдисон, стабилизатор: натриум карбоксиметилцелулоза, сув екстракт од надземен дел на Коњско опавче (Equisetum arvense L.), титриран до 7% во силика, Менахинон-7 (Витамин К2), Холекал- циферол (Витамин Д3), Пиридоксин хидрохло- рид (Витамин Б6). ТАБЛЕТА ЗА НОЌ: малтодекстрин, Магнезиум* (магнезиум оксид, скроб од желатинизиран ориз, емулгатори: сахаридни естри на масни киселини, лецитини), Фосилизиран корален Калциум (природен извор на Калциум), средство за надополнување: целулоза, сув екстракт од корен на Валеријана (Valeriana officinalis L.) титриран до 0.8% во валерични киселини, сув екстракт од семе на Соја (Glicyne max (L.) Merr.), титриран до 40% во изофлавони, средство против згрутчување: магнезиумови соли од растителни масни киселини, силициум диоксид, сув екстракт од ризом на Црн кохош (Cimicifuga rcemosa (L) Nutt.), титриран до 2,5 % во тритерпенични гликозиди, сув екстракт од корен на Кинеска ангелика (Angelica sinensis (Oliv.) Diels.) титриран до 1% во лигустилди, згуснувач: натриум карбоксиметилцелулоза

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.