11 ја следат оваа компанија


L-Lyzine PLUS (60 капсули)

946 ден.

Шифра:

CLVT-22

Опис

L-Lysine PLUS капсулите нудат концентрирана форма од амино киселината лизин која нашето тело не може да ја произведе, a може ефикасно да помогне во заштитата од одредени патогени како што се херпеси и вируси. Воедно лизинот има главна улога во создавањето на колагенот, кој пак е основниот материјал за изградба на кожата, на сврзните ткива и ѕидовите на крвните садови. Дејството на производот е подобрено со тоа што е додаден и витамин Ц во содржината на капсулите. Витаминот Ц исто така придонесува во формирањето и зачувувањето на нормална коскена структура, одржување на енергијата, производните процеси и правилната мускулна функција. На кого го препорачуваме? • на лица (како вегетарјанци) чиј начин на исхрана не содржи соодветна количина и квалитетни извори на лизин (јајца, месо, риба) • на лица кои се на специјална диета со мал процент на протеини • на оние кои извршуваат тешка физичка работа; • на професионални спортисти • на оние кои страдаат од херпес или други вирусни инфекции

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.