11 ја следат оваа компанија


PERSEN Forte

246 ден.

Шифра:

ZNTV-2

Опис

PERSEN Forte е традиционален хербален лек од растително потекло со благо смирувачко дејство._x000B_Коренот на валеријана има смирувачко дејство и ги ублажува симптомите на нервна напнатост. При несоница помага за заспивање._x000B_Листот на мелиса дополнително придонесува за смирувачкото дејство на препаратот._x000B_Листот на нане традиционално се користи заедно со коренот на валеријана во хербалните препарати за смирување._x000B_PERSEN Forte капсулите се соодветни за употреба како прв чекор во лекувањето на благи потешкотии кога употребата на посилни средства за смирување не е рационална._x000B_PERSEN Forte се препорачува за смирување кај умерена, минлива нервна напнатост ( како секојдневен седатив при психичка преоптеретеност, вознемиреност, раздразливост ) и/или кога привремено е отежнато заспивањето. PERSEN Forte е наменет само за возрасни и деца над 12 години. Употреба на PERSEN Forte со храна и со напиток_x000B_Употребата на PERSEN Forte не е зависна од земањето храна.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.