11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

Ocean 21 (946 мл)

3400 ден.

2992 ден.

Шифра:

CLVT-27

Опис

Ocean 21 е комплексен производ на база на алое вера и други алги, а воедно содржи повеќе од 200 активни состојки како тахебо, брусница, ротквица, морков и патентирана мешавина. Производот ја помага детоксикацијата и регенерацијата на телото и ја зголемува неговата отпорност од штетните влијанија. Сите овие ефективни особини се содржат во течност со одличен вкус. На кого го препорачуваме? • на лица во фаза на детоксикација, кои би сакале да направат алкализација на организмот, како и дополнителна потпора во случај на разни состојби • на лица кои се соочуваат со дигестивни проблеми, со цел да се воспостави нормална цревна функција • на лица кои споведуваат диета за слабеење, со цел да се одржат нормалните метаболни процеси • на лица кои страдаат од проблеми со тироидната жлезда, со цел да се подобри функцијата на истата • на лица кои имаат кршливи нокти и коса, како и нефлексибилна кожа; • на лица со дефицит на витамини и минерали и кои би сакале да ја вратат виталноста на своето тело • на секој кој сака да ја подобри функцијата на имунолошкиот систем и да ја помогне регенерацијата на организмот • на оние кои се борат против Candida, како додаток на третманот

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.