11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

Рибино масло

460 ден.

405 ден.

Шифра:

PMED-27

Опис

Диететски производ, додаток во исхрана 90 меки желатински капсули Особини и намена : Рибино масло капсулите се диететски производ, додаток во исхраната со цел да се воведе природен извор на омега 3 масните киселини, витамин A и Д3. Рибино масло тип А е прочистено масло од свеж хепар на Gadus morhua L. и други видови на риби од семејството на Gadidae. Рибиното масло со кое се наполнети овие капсули содржи голема количина на омега 3 масни киселини како и Д-алфа токоферол со што се заштитува срцето и крвните садови. Содржината на витаминот А поволно делува на видот особено кај кокошкино слепило и оштетување на рожницата. Поради присутство на витамин Д се користи како превенција на остеопороза, како и средство за јакнење на организмот и за подобрување на општата здравствена состојба. Рибиното масло е особено важно за правилниот раст и развој на децата. Ја регилира апсорбција на калиум и фосфор од дигестивниот тракт кои се неопходни за раст и развој на коскено-мускулниот систем со што се спречува појава на рахитис.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.