11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

ParaProteX (100 таблети)

1989 ден.

1750 ден.

Шифра:

CLVT-31

Опис

ParaProtex е производ со широк спектар составен од уникатна комбинација на состојки. Тие природно ги помагаат заштитните процеси во телото против бактериите, вирусите и габичките, даваат ефективна помош во случај на цревни инфекции, ја одржуваат здрава цревната флора, а преку цревната слузница го зајакнуваат и целокупниот имунолошки систем. Меѓу активните состојки на производот ParaProteX се наоѓаат познатите состојки како: масло од семка од грејпфрут, лук, орев и билки кои успешно се користат со векови во народната медицина како: рангунски ползавец, миризлива пепелашка, каранфилче и тахебо. На кого го препорачуваме? • на сите кои сакаат да му дадат поддршка на телото во борбата против бактериите, вирусите, габичките и цревните инфекции • на сите кои сакаат да го зајакнаат својот имунолошки систем преку воспоставување на рамнотежа на цревната флора • на сите кои страдаат од дигестивни проблеми, за воспоставување на нормална цревна функција • на лица во фаза на детоксикација • како дополнување на третманот за Candida

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.