11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

ProBeta Glukan PharmaS кесички x 30бр

1500 ден.

1320 ден.

Шифра:

PHRMS-3

Опис

Што е ПроБета Глукан 1275 мг? Тоа е високо квалитетен производ за зајакнување на имунитетот, заснован на бета-глукан и пробиотици (Bifidobacterium animallis ssp.lactis,) дополнети со витамини Ц (200 mg), Д (200 i.e) и Цинк (10 mg). Содржи високопрочистен, најактивен 1,3 / 1,6 бета глукан од квасец (S.cerevisiae) во доза од 1275 мг. која е три пати поголема во однос на постоечките препарати на пазарот, а со тоа има и далеку посилно и поефективно дејство. Препаратот е од природно потекло, без познати несакани ефекти, погоден за употреба за целото емејство, вклучувајќи деца над 12 години, возрасни и постари лица. Иновација – единствена комбинација на пазарот Ефикасност – една доза на ден Благосостојба – добро чувство и одговорност за личното здравје Безбедност – без несакани ефекти

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.