11 ја следат оваа компанија


СУПЛЕМЕНТ Б сируп 150ml

620 ден.

Шифра:

ERBVT-13

Опис

Специјално формулиран за деца, Суплемент Б е наменет при неадекватен внес на витамини и минерали или при зголемена потреба на истите. СОСТАВ: СИПА ПИОКА (сируп од Маниока), вода, концентриран сок од портокал, kалиум хлорид, сув екстракт од корен на Астрагал (Astragalus membranaceus Moench) титриран во 70% полисахариди, dвобазичен kалциум фосфат, железо глуконат, закиселувач: лимонска киселина, конзеранс: калиум сорбат; Цинк глуконат, Магнезиум оксид, ДЛ алфа токоферил ацетат (Вит. Е), сув екстракт од плод на Шипка титриран во 70% вит. Ц, сув екстракт од корен на Морков, (Daucus carota L.), сув екстракт од Пченица (Triticum aestivum L.), сув екстракт од Банана (Musa sapientum L.), арома, Ниацин (Вит. Б3), Тиамин хидрохлорид (Вит. Б1), Бакар глуконат, Калциум пантонтенат (Вит. Б5), Рибофлавин (Вит. Б2), Пиродоксин хидрохлорид(Вит Б6), Бетакаротен, Птеројлмоноглутаминска киселина (Фолна киселина), Холекалциферол (Вит Д), Цијанокобаламин (Вит. Б12).

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.