11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

qProtect (90 таблети)

696 ден.

612 ден.

Шифра:

CLVT-52

Опис

qProtect е производ за секојдневна заштита на клетките кој во својот состав ја содржи билката гинко билоба. Оваа билка овозможува соодветна циркулација на крвта, ја подобрува мозочната функција, концентрацијата и меморијата. Овој производ го надополнивме со четири значајни антиоксиданти: витамин Ц, бета каротен, витамин Е и селен, кои можат да бидат особено делотворни доколку се даваат во комбинација и да обезбедат соодветно снабдување на кислород и хранливи материи на клетките. На кого го препорачуваме? • на секого кој сака секојдневна антиоксидантна заштита • на лица изложени на секојдневен стрес • на секого кој сака да ја одржи менталната и физичката свежина • на повозрасни лица кои сакаат да ја задржат нормалната мозочна функција и меморијата • на лица кои страдаат од кардиоваскуларни проблеми • на лица кои имаат студени екстремитети • на лица кои страдаат од тинитус (зуење во ушите) • на лица со неизбалансиран начин на исхрана • на активни и пасивни пушачи, како и лица изложени на аерозагадување • на лица кои редовно конзумираат алкохол

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.