8 ја следат оваа компанија


Avaricon® hemor влажни марамици

100 ден.

Шифра:

PHNV-2
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Аварикон хемор влажни марамици – со својот состав и текстурата се наменети за одржување на правилна хигиена и олеснување на тегобите кај осетлива и иритирана кожа и слузница во аналната регија.Поради меката текстура и посебно развиената формула Аварикон хемор влажните марамици даваат чувство на чистота и свежина во текот на целиот ден. Натопени се со екстракт од лековити билки и наменети за хигиена и нега на иритирана кожа и слузница во аналната регија. Хамамелисот во традиционалната медицина е познат по своето антиинфламаторно, регенеративно и локално хемостатско дејство поради кои со децении се користи како помош во терапиајата на хемороиди. Освен екстрактот на хамамелис содржи и камилица, алое и пантенол. Екстрактот од камилица, бисаболол и хидратантна емулзија ја смируваат осетливата кожа во интимната регија и ја штитат од исушување.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.