11 ја следат оваа компанија


BEBELAN AR LACTA ALIMENTA млечна формула за доенчиња 400g

740 ден.

Шифра:

BBLN-4

Опис

Bebelan Lacta Alimenta AR Диетално млеко против повраќање за бебиња од 0 до 6 месеци x400 грама.Bebelan Lacta Alimenta AR 0+ е високо квалитетна млечна формула, специјално диетално млеко за доенчиња против повраќање, со лепак од скакулци. Лепилото од скакулец малку го згуснува млекото, ефикасно е во контролирање на гастроезофагеален рефлуксен систем (ГЕР) и гарантира дека млекото останува во стомакот. Ова го намалува рефлуксот во хранопроводот.Содржи важни состојки како што се DHA и АRA (важни масни киселини), ГOЗ (галакто-олигосахариди) и нуклеотиди. Главната суровина е висококвалитетно швајцарско млеко, кое се собира од фарми на крави со строга и повеќе нивоа контрола на квалитет и чистота. Швајцарската фабрика користи најсовремени методи за преработка на свежо и високо квалитетно млеко.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.