11 ја следат оваа компанија


BIOBLAS БОТАНИК шампон кокос 360 ml/регенератор кокос 200 ml

465 ден.

Шифра:

BBLS-13

Опис

Клинички тестираните шампони со органски масла на BIOBLAS се одличен начин за да ја заштитите и зајакнете вашата коса во моменталните временски услови. Може да ги најдете во сите подобро снабдени аптеки, а ги има во пет варијанти: Коприва, Бел лук, маслиново масло+коњско опавче, див ф'стак и ловоров лист.Доколку имате проблем со првутот, Bioblas Organic Oils- Див ф'стаk е решението за вас, бидејќи шампонот е збогатен со органски серум против опаѓање на косата, го продолжува животниот век на влакното и го намалува влијанието на надворешните фактори. Органското масло од див ф'стаk го смирува скалпот и го намалува првутот до 100%.За масна коса ви го препорачуваме шампонот со масло од ловоров лист. Спречува липоидоза на косата и ја зајакнува без да ја прави потешка. Шампонот од бел лук е наменет за сите типови на коса. Овол шампон е создаден со целосно зачувување на содржината и придобивките од белиот лук.Комбинацијата на маслиново масло и коњско опавче е наменета за оние кои имаат проблеми со сува и оштетена коса. Помага при регенерација на косата, бидејќи ја обновува од коренот, до врвовите. Дава ефект на здрава и негувана коса.Bioblas шампонот со органско масло од коприва е наменет за зголемување на волуменот на тенката коса. Користењето на овој шампон доведува до згуснување на косата, а истата добива постојан волумен и облик.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.