11 ја следат оваа компанија


BIOTRADE Acne out regenerativ SPF 30/30ml крема

975 ден.

Шифра:

BTRD-5

Опис

Крем за корекција на црвени дамки и видливи несовршености по акните. При секојдневна употреба, кремот помага да се изедначи целокупниот тен и ја намалува склоноста на кожата кон иритација.Обезбедува висока заштита од УВА / УВБ зраци со заштитен фактор 30, кој ги штити црвените дамки од трајно затемнување.Има моќен ефект како антиоксиданс и ревитализирачки ефект врз кожата.Погоден за:- кожа со изразени црвени дамки по мозолчиња и видливи несовршености предизвикани од акни- кожа склона кон хиперпигментација- за секојдневно хидрирање и нега на лице за сончањеДелување:- Ги намалува црвените дамки и го изедначува целокупниот тен- Заштитува од хиперпигментација- Ја хидрира кожата и го стимулира нејзиниот добар изглед- Заштитува од штетните УВА / УВБ зраци - SPF 30- Соодветна основа за шминкаКако да се користи:Нанесете доволна количина крем на целото лице наутро и напладне.За продолжена употреба на отворено, повторно аплицирајте на секои 2-3 часа.Користете го кремот додека не ги постигнете посакуваните резултати.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.