11 ја следат оваа компанија


BIOTRADE Melabel/50ml нокна крема

1150 ден.

Шифра:

BTRD-13

Опис

Ноќен крем за избелување за осветлување на темните дамки на кожата: пигментирани лузни од сонцето, акни, дамки по бременоста, хормонски терапии, пеги, старечки дамки.Уникатната комбинација на коична, гликолна и салицилна киселина го блокира прекумерното производство на меланин, ги ексфолира пигментираните клетки и ја стимулира регенерацијата на кожата.Погоден за:- кожа со хиперпигментација- осветлување на: акни и дамки од сонце, пигментирани лузни, точки на бременост, акни и хормонски терапии, пеги, старечки дамки.Делување:- Видливо ги осветлува темните дамки- Ја блокира хиперпродукцијата на меланин- Го измазнува и подобрува целокупниот тенПрвите резултати се видливи по минимум 4-6 неделиКако да се користи:Вечерта, измијте ја кожата со вода или пена за белење Melabel и исушете ја добро. Нанесете крем за белење само на местата со темни дамки, избегнувајќи го пределот околу очите.Во текот на првата недела, користете крем навечер, и со добра подносливост - секоја вечер најмалку 4-6 недели.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.