11 ја следат оваа компанија


BIOTRADE Melabel dnevna/50ml крема

1355 ден.

Шифра:

BTRD-11

Опис

Дневен крем дизајниран за осветлување на темните дамки на кожата како што се: изгореници од сонце, старечки дамки, дамки по бременоста, акни и хормонска терапија, пеги.Обезбедува UVA / UVB заштита со широк спектар со SPF 50+, што ја штити кожата од предвремено стареење и повторна пигментација. Содржи фитинска киселина, која ја стимулира синтезата на колаген и го изедначува тонот на кожата. Се апсорбира брзо и лесно без да остави мрсен филм. Идеална основа за секојдневна шминка.Погоден за:- кожа со хиперпигментација од: сончеви дамки, дамки по акни, пигментирани лузни, точки на бременост, акни и хормонска терапија, пеги, старечки дамки- заштита од сонце за секоја сезонаДелување:- Нежен ефект на белење- Го измазнува и подобрува целокупниот тон на кожата- Многу висока UVA / UVB заштита од сонце (SPF 50+)- Заштитува од повторна пигментација- Совршена основа за шминка- Брзо ја апсорбира и хидрира кожата- Поддржува дејство на производите од истата серија на продуктиКако да се користи:Нанесете наутро на чиста кожа низ целото лице, избегнувајќи го пределот околу очите. За долг престој на отворено, повторувајте ја апликацијата на секои 2-3 часа.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.