11 ја следат оваа компанија


BIOTRADE Melabel Forte/30ml крема

1202 ден.

Шифра:

BTRD-12

Опис

Троен активен крем дизајниран за осветлување на тврдоглавите темни дамки.Уникатниот SMM комплекс на витамин Ц, фитинска и којична киселина обезбедува ефективно осветлување. Се препорачува за хиперпигментации кои тешко одговараат на вообичаените режими на третман - сончеви дамки, пигментирани лузни од акни, точки на бременост и изгореници, старечки дамки, пеги.Погоден за:- кожа која реагира на хиперпигментација- интимни области со хиперпигментација- пигментирани пазувиДелување:- Нежно ги осветлува темните дамки- Ја регулира хиперпродукцијата на меланин- Троен ефект на белење за постепено осветлување на постојаната хиперпигментацијаКако да се користи:Во првата недела, нанесете крем навечер.Во текот на втората недела, се применува секоја вечер, и ако добро се толерира -2 пати на ден минимум 4 недели. Ако се појави црвенило во третираната област, намалете ја употребата на 3 пати неделно.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.