11 ја следат оваа компанија


BIOTRADE Odorex deo/50ml спреј

695 ден.

Шифра:

BTRD-14

Опис

Спреј против потење и непријатен мирис на пазувите и дланките, што обезбедува заштита до 10 дена по само една апликација. Уникатниот механизам делува само на хиперактивните потни жлезди, без да влијае на целокупната терморегулација. Се користи според шема во согласност со ритамот на вашето тело.Ако сакате, можете да го комбинирате со парфеми, дезодоранси и сапуни кои не влијаат на неговиот ефект.Ефикасен и економичен производ.Погоден за:- прекумерно потење и непријатен мирис- дланките и пазувите.Делување:- Заштитува од потење 10 до 14 дена- Ги отстранува непријатните мириси- Не ја нарушува терморегулацијата- Не остава дамки на облекатаКако да се користи:Пред прва употреба навечер, измијте ги пазувите со вода и сапун и проверете дали се совршено суви, а потоа ставете спреј. Наутро исплакнете со вода. Повторете ја постапката 3 последователни вечери на здрава, измиена и добро исушена кожа.За да го задржите ефектот, тогаш аплицирајте еднаш на секои 7 до 14 дена според вашиот личен распоред. На пример, ако се појави потење на 10-тиот ден по првата употреба, ставете го Одорекс Део еднаш на секои 9 дена. Во овој интервал можете да користите парфеми, дезодоранси и сапуни, бидејќи тие не влијаат на ефективноста.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.