11 ја следат оваа компанија


BIOTRADE Pure skin сапун со активен јаглен

460 ден.

Шифра:

BTRD-16

Опис

100% растителен сапун со активен јаглен, дизајниран за комбинирана и мрсна кожа, со црни точки и зголемени пори. Активниот јаглен ја апсорбира нечистотијата, токсините и вишокот маснотии. Сапунот влијае на црните точки и природно малку ја ексфолира кожата.Погоден за:- кожа со црни точки и зголемени пори- за лице и телоДелување:- Апсорбира нечистотија и токсини- Чисти и затегнува пори- Малку ексфолира- Ја подготвува кожата за нанесување на ексфолирачки тоникКако да се користи:Наутро и навечер, нанесете го сапунот директно на влажна кожа. Оставете ја пената да апсорбира нечистотија и вишок маснотии 20-30 секунди. Исплакнете темелно со млака вода.За оптимални резултати, користете го сапунот секој ден.Активни состојки:- Јаглен во прав - апсорбира нечистотија, токсини и вишок маснотии- Глицерин - омекнува, навлажнува и ја зголемува еластичноста на кожата, ја штити од сушење и ја зголемува нејзината заштитна функцијаПроизводот е хипоалергичен и не-комедоген.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.