11 ја следат оваа компанија


BOROLA FEMINORM DOBRA NOK/30 капсули

555 ден.

Шифра:

BRLA-3

Опис

Делува поволно на менопаузата, сонот и активностите на вегетативниот нервен систем. Ја помага хормонската активност за време на климактериум и делува поволно на менструалниот циклус кај девојки и жени.Состав: Во 1 капсула Во 2 капсулиЕкстракт од цветови на црвена детелина 250 mg 500 mg(Trifolium pratense flower heads extr.)Екстракт од корен на сребрен кохош 30 mg 60 mg(Cimicifuga racemosa root extr.)Мелатонин (Melatonin) 3 mg 6 mgДруги состојки: згуснувач: Малтодекстрин, емулгатор: магнезиум стеарат, растителна капсула: (хидроксипропил метилцелулоза, бои: црвен железен оксид, титаниум диоксид).Употреба:1-2 растителни капсули, навечер пред спиење.Да не се надминува препорачаната дневна доза.Да не се користи како замена на разновидна исхрана.Чување:На суво, недостапно за деца место, на температура под 25˚С.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.