11 ја следат оваа компанија


BOROLA IMUNOBOR BETA GLUKAN/30 капсули

550 ден.

Шифра:

BRLA-13

Опис

Моќен имуностимулаторДејство:- Ја зголемува активноста на имуните клетки и нивната способност да убиваат бактерии и други микроорганизми.- Го стимулира производството на имуни клетки.- Ја зголемува локалната имуна заштита на лигавицата на бронхијалните, цревните и уринарните патишта.Предности:- 100% природен производ;- Без несакани ефекти;- Многу високо количество пречистен Бета глукан;- Растителна капсула (VGcaps).Што претставува ИМУНОБОР БЕТА ГЛУКАН 300?Имунобор Бета глукан 300 е моќен имуностимулатор од природно потекло. Секоја растителна капсула содржи 300mg високо пречистен Бета глукан.Намена при:- ја помага функцијата на имуниот систем- склоност кон чести бактериски, вирусни и габични инфекции- општо закрепнувачко и тонизирачко средствоДозирање:Кај возрасни – по 1 растителна капсула до 3 пати дневно на гладно;Кај деца над 1 год. – по 1 растителна капсула до 2 пати дневно на гладно.Да не се надминува препорачаната дневна доза.Да не се користи како замена за разновидната исхрана.Чување:На суво место, недостапно за деца, на температура под 25°С.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.