9 ја следат оваа компанија


DERMABLEND 3D КОРЕКЦИЈА Корективна пудра, постојана до 16 часа SPF 25 - нијанса 25 30 ml

1572 ден.

Шифра:

VCHY-83
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Високо ниво на покривност и воедначеност на тенот. ЗА МАСНА КОЖА СКЛОНА КОН АКНИ. Индикации: несовршеност и упорни знаци на масна кожа склона кон акни. За осетлива кожа. Хипоалергена. Без парабени. Некомедогена. Салицилна киселина = дејство врз квалитетот на кожата. Еперулин = смирувачко дејствоОд ден на ден. Збогатена со салицилна киселина и еперулин, оваа корективна пудра видно ги намалува несовршеностите на лицето.Резултати: Тенот е изедначен, мазен и матиран во период од 16 часа*. Кожата е нежна и се чувствува удобност. Намалена несовршеност од -49% што е клинички докажано после 4 недели на користење. *Лична проценка од страна на 60 жени.**Клинички тестови на 43 субјекти.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.