11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

Dr.Hauschka Renewing Night Conditioner Средство за ноќно тонизирање Н/цена за 1ампула

70 ден.

62 ден.

Шифра:

DRHS-50

Опис

Renewing Night Conditioner Средство за ноќно тонизирање Н Напредна ноќна нега за сите типови кожа Dr. Hauschka безмасната ноќна (oil-free) нега и овозможува на кожата слободно да дише додека ги води нејзините природни процеси на регенерација. Средството за ноќно тонизирање ги балансира сите состојби на кожа: сувата кожа е охрабрена да ја задржи маснотијата и хидратацијата, додека во случај на прерано создавање на брчки кожата постигнува поголема еластичност. Мрсната кожа е смирена, грубата кожа е измазнета. Оваа специјална водена формула ја содржи чистата сила на природата и ги јакне природните процеси на кожата, го почитува и следи нејзиниот внатрешен ритам, а резултат е убава, здрава, силна и сјајна кожа. o За сите состојби на кожа. Употреба: Циклусот на обнова на клетките на кожата е 28 дена. Пресликувајќи го истиот регенеративен ритам, Средството за ноќно тонизирање се користи во тек на 28 дена наместо секојдневната ноќна нега. Се препорачува по еден третман годишно за секоја декада од вашиот живот (пр. 3 пати годишно ако имате 30 години). Содржината од една ампула нанесете ја навечер со лесно втапкување на цело лице, врат и деколте, непосредно после чистење.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.