9 ја следат оваа компанија


Hyalu B5 серум 30 ml

2345 ден.

Шифра:

LRCH-1
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Нова нега против брчки и за пополнетост на чувствителна кожа. Брчки, губење на волуменот и еластичноста, уморна кожа без сјајЕдинствена формула за обновување на кожата, која содржи два вида чиста хијалуронска киселина, витамин Б и мадекасозид, за пополнетост на чувствителна кожа, ја обновува бариерата на кожата и забрзува обновувањето на кожата. Кожата моментално ја обновува флексибилноста, еластичноста и здравиот, свеж тен. Брчките и тенките линии се помалку видливи. Кожата изгледа повеќе исполнета и обновена.РЕЗУЛТАТИ *На крајот на денот 71% од жените потврдуваат дека брчките на лицето се помалку видливиПо 4 недели75% од жените потврдуваат посвеж изглед на тенот69% од жените потврдуваат поревитализиран изглед на кожата75% од жените потврдуваат порелаксиран изглед на лицетоОпшто, 75% од жените потврдуваат подобрен изглед на лицето воопштоЕфикасност после постапка**89% потврдуваат дека неодамна иритираната кожа изгледа поисполнето77% од жените пријавуваат намалено чувство на затегнатост кај неодамна иритираната кожа* Прашалник за самопроценка, N = 52 жени со лесна кожа, 40/65 години возраст, сите типови кожа, 100% се изјасниле дека имаат чувствителна кожа, скала од 5 поени** Панел: N = 30 мажи и жени со светла кожа, (површински пилинг или инјекции - околу 50/50). Нанесување во тек на 28 дена, двапати на ден (наутро и навечер) на лицето, вклучувајќи го пределот околу очите и вратот во период од 4 недели. Прашалник за субјективни проценки на D0Timm, D14 и D28 (скала од 5 поени).

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.