9 ја следат оваа компанија


Hydraphase Intense Riche 50 ml

1549 ден.

Шифра:

LRCH-14
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

ИНТЕНЗИВНА РЕХИДРАТАНТНА НЕГА СО ДОЛГОТРАЈНА ЕФИКАСНОСТ. Ја доведува и задржува водата.ТЕХНОЛОГИЈА НА КЛЕТОЧНИ ВРСКИ.Без парабени.Сува и чувствителна кожа.Иновација: клеточните врски обезбедуваат епидермална кохезија која овозможува долготрајна хидратација. Појачана формула со фрагменти на хијалуронска киселина за двојно дејство: • Интензивна рехидратација со вливање вода во кожата. • Зајакнување на клеточната кохезијата за да ѝ помогне на кожата да ја задржи водата подолго. Свежа, мрсна текстура што ја смирува и ѝ враќа чувство на пријатност на кожата. Без парабени. Херметичка пумпица за одржување на оптимална свежина на формулата.Резултати: 24-часовна интензивна рехидратација за долготрајно мека кожа

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.