9 ја следат оваа компанија


Ice Plant Face Cream 40ml

1879 ден.

Шифра:

DRHS-31
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Ice plant крем за нега на лицеСекојдневна нега за сува, многу сува и кожа со атопичен дерматитКористејќи го како секојдневна нега на лице, овој високо компатибилен со кожата Ice plant крем за лице, обезбедува невидлива заштита и ја зајакнува нежната кожа на лицето без да остави знаци на масни резидуи, масен сјај на лицето. Развиен во соработка со искусни дерматолози, овој крем со пријатна текстура моментално и дава мекост на Вашата кожа, и со редовно користење ги продолжува безгрижните фази во кои уживате во балансирана кожа. Заедно со комплексната композиција на високо-квалитетни растителни масла, кои на кожата и овозможуваат моментална заштита, и свежо пресуваниот сок од растението Ice plant создаваат богат заштитен дневен крем за долготрајна нега на кожата. Тој значително, видливо и одржливо ја редуцира сувоста и чешањето, формирајќи на кожата невидлив но стабилен заштитен слој.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.