9 ја следат оваа компанија


Ice Plant Intensive Cream 50ml

1879 ден.

Шифра:

DRHS-33
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Ice Plant интензивен кремИнтензивна нега на кожа, ги стабилизира региите на многу сува, иритирана и кожа со атопичен дерматитDr. Hauschka Ice plant интензивниот крем ја стабилизира многу сувата и иритирана кожа, го намалува чешањето и овозможува хранлив интензивен третман на дехидрираните регии. Формулација со свежо пресуван сок од Ice plant растението ја активира природната хидратација на кожата додека хранливите растителни состојки и восокот ја обновуваат бариерната функција на кожата. Со употреба на свежо пресуван сок од Ice plant растението во концентрирана форма, овој крем дава интензивна влажност и помага кожата да ја одржува хидратацијата долготрајно. Комбинација на масло од авокадо, сусамово масло, путер од манго, ши путер, масло од бадем и јојоба совршено создадена за потребите на многу сува кожа и кожа со атопичен дерматит. Овој богат хранлив крем дава видливо и долготрајно ослободување од состојбите на сувост, затегнатост, иритација и чешање. Соодветен и за бебиња. Без парфем.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.