9 ја следат оваа компанија


IDEAL SOLEIL Dry touch finish за лице SPF 30 50 ml

1240 ден.

Шифра:

VCHY-106
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Dry touch емулзија со висока заштита против масен сјај.За мажи и жени со светла комбинирана до масна кожа кои бараат заштита од сонце која не предизвикува масни траги на лицето. Нејзината хипоалергена формула БЕЗ ПАРАБЕНИ е тестирана на чувствителна кожа под дерматолошки надзор. Некомедогено.Збогатено со Vichy термална вода што ја смирува, ја зајакнува и регенерира кожата. За борба против штетните ефекти на УВ зраците и заштита на генетскиот материјал на кожата, лабораторијата Vichy во dry touch емулзијата додаде фотостабилен систем на филтери со широк спектар на заштита од UVA/ UVB зраци на база на Mexoryl. Затемнетиот тен е убав, а здравјето на вашата кожа е зачувано. Кожата е заштитена од изгореници и фотостареење.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.