9 ја следат оваа компанија


IDÉALIA Нега за мазна и блескава кожа исполнета со енергија 50ml

1985 ден.

Преостанато време

Шифра:

VCHY-4
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Долготрајна блескавост на кожата. Изедначен тен. Стеснети пори. измазнети брчки.За жени со присутни знаци на замор, нерамномерен тен без сјај, видливи пори и ситни брчки. КОМПЛЕКС ЗА БЛЕСКАВОСТ НА ТЕНОТ: Екстракт од ферментиран црн чај и аденозин во комбинација со екстракт од боровинки со антиоксидациско делување кој содржи полифеноли и Vichy минерализирана термална вода во формула која ја појачува блескавоста на кожата. ИДЕАЛЕН КВАЛИТЕТ НА КОЖАТА: Дневна нега за мазна и блескава кожа исполнета со енергија* истовремено делува на изедначениот тен, природната блескавост и површината на кожата (ситни брчки, пори) за долготрајни резултати, дури и во случај на замор. Ситните брчки и порите видливо се намалени. 24-часовна хидратација. * Кожата изгледа како да е исполнета со енергија. За чувствителна кожа. Хипоалергено. Испитано под дерматолошки надзор.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.