9 ја следат оваа компанија


IDÉALIA Нежна нега на кожата за енергија и блескавост,за први мимички брчки 50ml

1982 ден.

Шифра:

VCHY-2
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Долготрајна блескавост и енергичност на кожата на лицето. изедначен тен. намалени пори. исполнети брчки.Кај жени подложни на замор , нерамномерен тен без сјај, видливи пори и мимички брчки на лицето. За чувствителна кожа. Хипоалергично.Тестирано под дерматолошки надзор. Комплекс на десетина состојки: Ферментиран екстракт од црн чај и аденозин во комбинација со полифеноли кои содржат екстракт од боровинки од антиоксидантна активност и Виши минерализирана термална вода во формула која го подобрува сјајот на кожата.ИДЕАЛЕН КВАЛИТЕТ НА КОЖАТА: Дневна нега за мазна, сјајна, исполнета со енергија кожата * истовремено делува на рамномерен тен, природна сјајност и површина на кожата (фини брчки, пори) за долготрајни резултати, дури и во случај на замор. Ситните брчки и порите значително се намалуваат. 24-часовна хидратација.* Кожата изгледа како да е исполнета со енергија.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.