9 ја следат оваа компанија


IDÉALIA NIGHT Ноќна нега 50 ml

1999 ден.

Шифра:

VCHY-7
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Ноќна нега што манифестира видливи ефекти на регенерација на кожата за време на спиењето. За жени со присутни знаци на замор, нерамномерен тен без сјај, видливи пори и ситни брчки. Vichy создаде иновативен комплекс на состојки кои целно делуваат на основните циклуси на обновување на квалитетот на кожата во текот на ноќта: екстракт од сладок корен Glycyrrhiza glabra во комбинација со церамиди и Vichy минерализираната термална вода.Обновување на квалитетот на кожата е клинички докажано кај жени кои малку или лошо спијат: после будењето, кожата е видливо ревитализирана, одморена, свежа и блескава, токму исто како после добро преспиена ноќ.За сите типови на кожа, дури и чувствителна. Хипоалергена формула, без парабени, тестирана под дерматолошки надзор на чувствителна кожа. Со Vichy минерализираната термална вода која ја смирува и регенерира кожата.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.