9 ја следат оваа компанија


LIFTACTIV FLEXILIFT TEINT Пудра против стареење SPF 20 - нијанса 35 30 ml

1685 ден.

Шифра:

VCHY-92
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Пудра со ефект на затегање (lifting) за сјајна кожа.За жени над 40 години кои бараат нега против стареење во самата пудра. Хипоалергена формула со термална вода Vichy. Некомедогена. Течна пудра против брчки со силиконска текстура за моментален лифтинг ефект и здрав сјај на кожата без формирање на линии. Благодарение на еластичноста на својата силиконска текстура ги затега брчките и ги прати движењата на вашето лице со цел намалување на создавањето на истите и зачувување на воедначен тен со здрав сјај во текот на целиот ден. Формулата е збогатена со Collagyl, спој на 3 Vichy водечки активни состојки од производите против брчки. Тој делува на сите знаци на стареење и пополнување на брчките во период од месец дена.Брчките се моментално видливо затегнати, тенот е изедначен, сјаен и одморен.Ефектот на лифтинг трае во текот на целиот ден без појава на линии.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.