9 ја следат оваа компанија


LIFTACTIV SUPREME НОЌНА НЕГА ПРОТИВ БРЧКИ Ноќна крема 50 ml

2266 ден.

Шифра:

VCHY-19
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Потполна нега против брчки и за цврстина на кожата со долготраен ефект на лифтинг. За жени над 40 години, кои сакаат потполно делување против брчки, дури и длабоки, губиток на цврстината и стареење на кожата. После 10 годишно истражување Vichy ја откри силата на DERM SOURCE, слој на дермисот кој самостално ја контролира регенерацијата на целата кожа. После проучување на повеќе од 50 молекули против стареење Vichy ја одбра рамнозата, активна состојка од растително потекло во висока концентрација од 5% за насочено делување на Derm Source. Неговата ефикасност против стареење е докажана благодарение на протоколот на испитување* надокнаден со медицински истражувања и заштитени 7 патенти. Денес лабораторијата Vichy ви нуди Liftactiv Technologie Derm Source, најдобриот дел од науката за Вашата кожа. Померете ги границите на стареење заедно со Liftactiv Derm Source ноќната нега и откријте кожа која блеска со младост. *тестови in vitro. Рамноза, која е во фармакологијата позната по своето смирувачко дејство, не е леплива и најбитно од се може да се употребува и кај чувствителна кожа.Хипоалергена формула БЕЗ ПАРАБЕНИ тестирана под дерматолошки надзор. Тестирана на чувствителна кожа.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.