9 ја следат оваа компанија


LIFTACTIV SUPREME SERUM 10 Серум за лице 30 ml

2610 ден.

Шифра:

VCHY-24
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Видливо подобрување на 10 знаци за стареење на кожата. Забрзано обновување на кожата. Кожата за момент е видливо трансформирана. Видливо подобрување на 10 знаци за стареење на кожата. Забрзано обновување на кожата. Делува на:- Брчки- Губење на цврстина на кожата- Ситни брчки- Безживотен тен- Уморен изглед- Нерамномерен тен- Губење на полноста на кожата- Губење на тонусот на кожата- Знаци на замор- Исушена кожаЕфикасен серум за помлад изглед и забрзано обновување на кожата. *10-те знаци на стареење на кожата се значително подобрени. Резултатите се видливи по 10 дена. ** Кожата делува поцврсто. Брчките се видливо намалени.* Се темели на обновување на површината на кожата.** Клинички испитувања и самооценување на 52 жени за 10 дена.Сите типови на кожа. За чувствителна кожа. Тестирано под дерматолошки надзор. Без парабени.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.