9 ја следат оваа компанија


MINÉRAL 89 Дневен booster за силна и полна кожа Дневна нега

1425 ден.

Шифра:

VCHY-43
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Единствена комбинација на Vichy минерализирана термална вода по прв пат во концентрација од 89% заедно со хијалуронска киселина од природно потекло.Minéral 89 ја зајакнува бариерната функција на кожата, која е секој ден се појака во борба против штетните влијанија и се користи како 1.чекор во секојдневната рутина на нега на кожа во градска средина. Сигурна и минималистича формула со само 11 состојки. Без мирис и без алкохол.**етанол.Лабораторијата Vichy ја обединиле минерализираната термална вода во концентрација од 89% со високо концентрираната хијалуронска киселина од природно потекло и 9 други состојки. Посилна, полна кожа со подобрен тонус и здрав сјај:Minéral 89 е испитан на 52 жени во текот на месец дена.Моментално: Кожата изгледа здрава (81%) и мазна (85%).После месец дена: кожата изгледа посјајно (94%), со здрав сјај (87%) и пополнета (83%).

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.