9 ја следат оваа компанија


NEOVADIOL КОМПЕНЗАЦИОНЕН КОМПЛЕКС* Напредна обновувачка нега за зрела кожа и кожа во менопауза 50 ml

2308 ден.

Шифра:

VCHY-36
 • DNA Anni Farm Pharmacy, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 ; 02 2 445 935

  prodazba@annifarm.com.mk

Опис

Исполнете ја повторно Вашата кожа со младост, густина, преобликувани контури и вратен сјај. За жени кои се борат против влијанието на менопауза врз кожата: губиток на густина, волумен, свежина и здрав сјај. Потребно било 14 години истражување и 13 патенти за да лабораторијата Vichy постигне конечна формула која делува на знаците на кожата во менопауза. Инспирирани од корисниот ефект на хормоните врз младоликиот изглед на кожата, избрале комплекс на активни состојки што е толку моќен што делува на маркерите на младоста, погодени од менопауза. Кожата е видливо помлада од секој аспект. Благодарение на до сега невидениот Компензационен комплекс*, на кожата е вратена густината, пријатно чувство, свежина, тенот е со поздрав сјај и воедначен изглед, а контурите на лицето се преобликувани. Нејзината хипоалергена формула е тестирана под дерматолошки надзор. Формулата е збогатена со термална вода Vichy, која ја смирува, ја зајакнува и регенерира кожата. БЕЗ парабени.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Ani Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.