11 ја следат оваа компанија


NL Amino Mega Liquid - 25 ml

120 ден.

Шифра:

DMTZ-23

Опис

Висококвалитетен хидролизиран протеин од сурутка плус дополнителни BCAA (аминокиселини со разгранет ланец: Л-леуцин, Л-валин, Л-изолеуцин)Со сите 9 есенцијални аминокиселини (градежни блокови на протеини кои не можат да се синтетизираат од самото тело и затоа мора да бидат дополнети).Со витамин Б6Без аспартамБез глутенПогоден за вегетаријанциПо интензивен тренинг или натпревар, вашите мускули се исцрпени. Протеинот е потребен како „градежен блок“ за да помогне во одржување и градење на мускулна маса. PowerBar Amino Mega Liquid содржи висококвалитетен, лесно сварлив хидролизат на протеин од сурутка и слободни аминокиселини. Покрај тоа, тој исто така обезбедува витамин Б6, кој придонесува за нормален метаболизам на протеините. Практичната ампула се вклопува во секој џеб, така што можете да ги снабдувате вашите мускули со важни блокови за градење протеини веднаш по тренингот!Препорачана употреба: 2 ампули дневно. Протресете добро пред употреба.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.