11 ја следат оваа компанија


img

- 12%

NL BCAA Lean - 200 gr

840 ден.

739 ден.

Шифра:

DMTZ-42

Опис

есенцијални аминокиселини-богат извор на влакна-100% веган-поддржува чиста мускулна маса и закрепнување. BCAA се неопходни за секоја активна личност, бидејќи тие го поддржуваат градењето и одржувањето на мускулната маса и исто така спречуваат распаѓање на мускулите – дури и за време на диета. BCAA се апсорбираат директно во мускулите и затоа се веднаш достапни за снабдување со енергија. За време на диета, многу е важно да се создаде или да се продолжи чувството на ситост. Диететските влакна можат совршено да се справат со ова, овие компоненти на храна растителни се несварливи и можат да апсорбираат многу вода. Влакната можат да впијат вода во цревата, забавувајќи ја апсорпцијата на хранливите материи и зголемувајќи го чувството на ситост.BCAA Lean е одлична комбинација на есенцијални аминокиселини со разгранет ланец и влакна. Основата на производот е BCAA во совршен сооднос 2:1:1, што значи дека производот е особено биорасположив. BCAA ја поддржува чистата мускулна маса и спречува распаѓање на мускулите. BCAA Lean е богат извор на влакна, кое го продолжува и зајакнува чувството на ситост и игра голема улога во слабеењето. BCAA Lean се состои од 100% растителни состојки и е совршена за вегетаријанска или веганска исхрана. Производот е достапен во 2 природни и освежувачки вкусови, има совршена растворливост и многу пријатен вкус.Упатства: Измешајте 1 мерица (5 g) со 250 ml вода, земете 1-2 порции дневно.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.