11 ја следат оваа компанија


NL Caffeine Boost - 25 ml

120 ден.

Шифра:

DMTZ-50

Опис

250 мг висококвалитетен магнезиум плус витамин Б6.Магнезиумот придонесува за нормален метаболизам на енергијата и за нормално функционирање на мускулите.Витаминот Б6 придонесува за нормален метаболизам на протеини и гликоген.Без аспартам.Без лактоза и глутен.Погоден за вегетаријанци и вегани.Како спортист, важно е да се обезбеди доволен внес на магнезиум. Магнезиумот е важен минерал за нормален метаболизам на енергијата и нормално функционирање на мускулите. Магнезиумот исто така помага да се намали заморот и е еден од 5-те електролити кои најмногу се губат за време на вежбање поради потење. Течната ампула PowerBar Magnesium нуди 250 мг висококвалитетен магнезиум плус витамин Б6 и се вклопува во секој џеб благодарение на неговиот практичен формат.Препорачана употреба: 1 ампула дневно. Протресете добро пред употреба.Нутритивни информации Во 1 ампула (= 25 ml)Витамин Б6 0,6 mg (43%**)Магнезиум 250 mg (67%**) ** % од нутритивна референтна вредностСостав: вода, сок од портокал (концентрат), магнезиум цитрат, киселина (млечна киселина),фруктоза, конзерванс (калиум сорбат), засладувачи (ацесулфам К, натриум цикламат, натриумзахарин), ароми, витамин Б6 (пиридоксин хидрохлорид).

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.