11 ја следат оваа компанија


NL Caffeine with Taurine Complex 90 caps

590 ден.

Шифра:

DMTZ-51

Опис

Додаток на храна со кофеин и таурин.Содржи кофеин (200 мг по порција). Не се препорачува за деца или бремени жени.Кофеин ги подобрува перформансите, издржливоста и го одложува заморот. поддржува концентрација и будност.Таурин Помага да се одложи појавата на замор помага да се одржи нивото на енергија за подолги периоди за време на интензивно вежбање ја подобрува издржливоста и помага да се одржи максималниот напор за време на голема физичка побарувачкаПрепорачана доза: Земете 1 капсула прибл. 45 мин. пред физички перформанси.Дополнителни факти:Големина на порција: 1 капсула Порции по контејнер: 90Количина од порцијаТаурин 400 мгКофеин безводен 200 мгСостојки: таурин, безводен кофеин, желатинска капсула (направен од чист желатин, вода, боја: титаниум диоксид), средства против анти-правење: магнезиум стеарат, силициум диоксидПредупредување: Не користете го овој производ ако сте бремени или доите. Производот не е дизајниран за деца. Да се чува подалеку од деца. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза! Да се чува на температура не повисока од 25oC на ладно и суво место далеку од сончева светлина. Производот не треба да се користи како замена за разновидна диета. Производителот не одговара за каква било штета предизвикана од неправилна употреба или складирање. Ограничете ја употребата на лекови што содржат кофеин, храна или пијалоци додека го земате овој производ затоа што премногу кофеин може да предизвика нервоза, раздразливост, ненаспаност и повремено забрзано чукање на срцето.Предупредување за алергени: Може да содржи траги од млеко, јајца, соја, глутен, школки, дрвја ореви и кикирики.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 3000 денари 
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.