11 ја следат оваа компанија


NL CREATINE MONOHYDRATE | 500 gr

1150 ден.

Шифра:

DMTZ-62

Опис

─ Надмини ги границите при тренингот! ─Дали сте во потрага по додатен поттик на вашите перформанси при тешки тренинг сесии? Креатинот ги зголемува физичките перформанси во последователни краткотрајни интервали, и вежби со висок интензитет.Во Dymatize не се прават компромиси за квалитетот па затоа се користи само Creapure® – креатин монохидрат со премиум квалитет. Креатинот е природно оформувачка супстанца во човековото тело. Игра витална улога во траспортацијата на на енергија во секоја клетка. Дневна суплементација од 3 гр креатин во период од минимум 4 недели покажува зголемен тотален креатин во мускулите. Додаден во вода или пијалок без кофеин, ултра чистиот и без вкус Dymatize® CREATINE MONOHYDRATE е перфектен избор при интензивни тренинзи.100% премиум квалитет Creapure® креатин монохидрат произведен во ГерманијаКреатинот ги зголемува физичките перформанси во последователникраткотрајни интервали, и вежби со висок интензитетИзвонредна растворливостБез вкусПогоден за вегани, без глутен и без лактозаБез банирани супстанции тестирано од “Informed-Sport” for athletes’ гаранција за продукт со највисок квалитет- Максимум 1 сервирање на ден, содржи 3 гр Креатин. Посакуваниот ефект се постигнува со секојдневна конзумација од 3 гр креатин, препорачано во период од минимум 4-6 недели.- Не е препорачливо за деца. Само за возрасни – користете го за интензивни тренинзи.- Помешајте 1 дозерка ( 3,4гр) со вода или пијалак без кофеин.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари 
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 253 688; 02 2 445 935
 • Види ја продавницата на "Ani Farm" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локацијата на "Anni Farm" во Т.Ц Капитол
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

За нас

Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти. Лоцирани на 2 локации во Скопје:
- ДНА Анни Фарм Хром - ул. Исаија Маџовски бр. 44
- ДНА Анни Фарм Аеродром - Капитол Мол приземје

Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ - Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

Цел

Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
Подобро да спречиш, а не да лечиш.

Визија

Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

Мисија

Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.